Chiptuning Dosya Hizmetleri

Chiptuning, motorun daha iyi performans göstermesi için yeniden ayarlanmasını içerir.

Bu günlerde her arabada bir bilgisayar (ECU) var. Bu bilgisayar motoru kontrol eder ve motor yönetimi veya ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) olarak adlandırılır.

Motor yönetimi, motorun beynidir ve turbo basıncı, gaz pedalı konumu ve enjeksiyon miktarı gibi çeşitli parametrelerle birlikte motorun işlevselliğini düzenler. Daha iyi yazılım özelleştirmesi sunduğumuz için motorun çalışmasını ve daha iyi çalışmasını sağlayabiliriz.

Chiptuning aynı zamanda genellikle %40'a kadar güç kazanımı ve %15'e kadar yakıt tasarrufu sağlanabileceği anlamına gelir.

Motor Ayarı

Aracınız, motorun tam işlevselliğini sağlamayan, fabrika tarafından sağlanan bir yazılımla birlikte gelir. Aracın durumuna göre, canlı veri ölçümleri ile tamamen yeni bir şekilde ayarlanmasını ve bazı parametrelerin ayarlanmasını sağlıyoruz.

Buna turbo basıncının ayarlanması, enjeksiyon ve istenen gaz tepkisi dahildir. Otomobil ayrıca gaz pedalına farklı bir şekilde tepki verecek ve bu da otomobilin daha fazla esneklik ve sürüş performansı sağlıyor.

Ancak bu, fabrika toleranslarının belirtilen sınırlar içinde tutulmasıyla güvenli bir şekilde yapılır.

Deneyimli gerçek tunerler tarafından arabanızın ayarlanmasını sağlayın

Chiptuning için daha çok şey var ve hava/yakıt oranına çok dikkat ediliyor. Uygulamada, belirli bir gerekli güçte (gaz pedalı tepkisi) hem daha fazla hava hem de yakıt sağlanır.

Yazılım ayarlamaları alanında çok deneyimli mühendisleriz çünkü en gelişmiş chip tuning tekniklerine hakimiz.

Size en yüksek kalitemizi sunuyoruz ve bu sayede aracınızı optimize ederken en profesyonel yönümüzü kanıtlamak istiyoruz.

Ayarlanan parametreler:

  • Yakıt/hava oranı
  • yakıt basıncı
  • Turbo
  • sınırlayıcılar
  • Hızlandırıcı Enjeksiyonu